Czy naprawdę potrzebujesz diety detoks i detoks plastrów?

woda

Jeśli czytałaś poprzednie artykuły znasz już kilka faktów na temat detoksykujących diet i detox plastrów. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że wcale nie potrzebujesz tych rzeczy w celu oczyszczenia organizmu. Są Ci kompletnie niepotrzebne. To jedynie strata pieniędzy, a w niektórych przypadkach mogą być nawet niebezpieczne dla Twojego zdrowia.

Jest wiele powodów, dla których ludzie używają produktów do detoksykacji organizmu, ale dzięki nim po prostu nie mogą osiągnąć celu. Faktycznie mogą rzucić kilka kilo stosując głodowe detoks diety, ale wrócą do swojej wagi, kiedy powrócą do swoich zwykłych przyzwyczajeń żywieniowych.

Uważają, że detoksykacja ciała pomoże im w szybkiej utracie wagi, ale w rzeczywistości tworzą złe nawyki żywieniowe, głodują i ustawiają swój organizm na metabolicznym roller coasterze. Jeżeli nie zrobisz trwałych zmian w swoim organizmie, nie utrzymasz efektów utraty wagi.

Kolejnym ważnym powodem dla którego ludzie podejmują detoksykacje jest oczyszczenie układu pokarmowego. Według tych zwolenników detoksykacji, potrzebne są specjalne pigułki, proszki lub plastry, żeby pozbyć się z jelit resztek jedzenia, pasożytów i toksyn.

Efekt ten można uzyskać poprzez spożywanie większej ilości błonnika i picie większych ilości wody. Wcale nie musisz kupować drogich produktów, ani stosować żrących metod detoksykacji organizmu.

Newsletter

Jeśli chcesz dostać powiadomienie o nowych artykułach na temat detoksykacji, zapisz się na darmowy newsletter.
Gwarantuję 100% prywatności. Nigdy nie udostępnię nikomu Twojego adresu.

Czy naprawdę potrzebujesz diety detoks i detoks plastrów?
3.8 (76%) oceniono 5 razy